אז מי אני

היי, אני ליאון. נשואה לדודו, העוגן הראשי שלי, אמא לגילי בת השנתיים, שהיא חברה קסומה ומבינת עניין והדבר הכי טוב שקרה לי בחיים ואני מעצבת טקסטיל בלב ובנשמה ובכל צעד שאני עושה.

אני בוגרת תואר ראשון בעיצוב טקסטיל במכללת שנקר, בהתמחות סריגה (סריגה בשתי מסרגות, קרושה וסריגה תעשייתית- אהבתי הגדולה וחסרת הגבולות) באופן כללי אני משתדלת לאתגר את עצמי בכל הקשור במסורת ארוכת השנים הזו ולייצר בדים מיוחדים, נפחים, תלת ממדים ומלאים בחיים.

אני מוקסמת ממרקמים שונים, מחוטים, מחומרים טבעיים וגם מחומרים אחרים, מעריכה עד מאוד עבודות יד מסורתיות וחולמת על רובן בלילות.

שימו אותי במפעל חוטים, בשבילי זו חנות ממתקים.. שדה של כותנה, קניתם אותי בדקה.

היכולת ליצר יש מאין היא מתנה ענקית עבורי, זו הדרך הטבעית שלי להוציא את מה שקורה לי בראש, החוצה אל העולם. אני מתחילה מבחירת  סוג החוט והפלטה הצבעונית, ממשיכה לתכנון נראות וסוג הבד ולהכנתו  (זה אומר ממש לייצר בד מחוטים בטכניקה של סריגה או אריגה) ולבסוף תופרת מהבדים שיצרתי מוצרי טקסטיל לבית, שמיכות, כריות, פופים (לא, לא משהו שראיתם במקומות אחרים) בקיצור, סיפוק א ד י ר.

אני שואבת את רוב ההשראה שלי מהטבע שניתן לנו במתנה והוא אינו מפסיק להשתנות וליצור לנו מופעים חדשים מלאים בטקסטורות ומרקמים אותם אני הופכת לבדים סרוגים עשירים בטקסטורות ומלאים בחיים.

מודה על כל יום שיש לי את היכולת להתבונן, ליצור ולייצר.

תודה שאתם תומכים בעסקים קטנים כחול לבן.

ליאון.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

משלוח חינם בקנייה מעל 300₪

OH HEY THERE welcome to NO LAND

Sign up to stay in the loop on exclusive promotion and get 10% off your first purchase in the shop!

keep in touch